Team

Jan Verroken

Coördinator

jan.verroken@rld.be
0477 21 74 78

Dina Courant

Medewerker administratie, boekhouding, communicatie

dina.courant@rld.be
0476 41 34 06

Medewerker landschap en erfgoed

info@rld.be
0460 95 36 28

Douwe Bosmans

Medewerker landschap, vergroening

douwe.bosmans@rld.be
0460 97 27 65

Medewerker landschap, biodiversiteit, vergroening

info@rld.be
0470 03 95 70

Pieter Moysons

Medewerker biodiversiteit, Plan Vliegend hert

pieter.moysons@rld.be
0460 97 64 89

Hanne Vandewaerde

Overkoepelend Blue Deal Ondersteuner Regionale Landschappen

hanne.vandewaerde@regionalelandschappen.be
0478 36 31 21

Marjolijn Bloemmen

Blue Deal-coördinator

marjolijn.bloemmen@rld.be
0471 37 58 32

Stijn Diels

Medewerker Blue Deal, vergroening

stijn.diels@rld.be
0472 53 24 46